HAKKIMIZDA

Firmamız 1992 yılından bu yana asansör sektörü üzerine hizmet etmektedir.Gelişen teknolojiye açık ekibimizle birlikte sürekli en iyisini yapma azmi içindeyiz.

Firmamız konusunda uzman bir ekiple hafta içi her gün müşterilerden gelen istek ve şikayetlere cevap vermektedir.Müşteri memnuniyetini amaç edinmiş kadromuz arıza ihbarının yapıldığı noktaya servis araçlarımızla en kısa sürede ulaşmaktadır. Her ortam ve koşulda kendine çalışma alanı oluşturan ekibimiz pratik çözümleri ile işlemleri en kısa sürede çözmektedir.

PAZARLAMA ÇÖZÜMLERİ

Alanının önde gelen şirketleri arasında yer alan BİRLİK Asansör, ürün portföyünde yolcu ve yük asansörlerinden yürüyen merdiven ve bantlara kadar farklı çözümler sunar.

Markalar, tüketicinin zihninde bir kelimeyle var olmaya çalışmalıdır. BİRLİK dendiği zaman, güvenlik kelimesinin aklımıza gelmesi bu durumun en önemli örneklerinden biridir.

25 YILLIK TECRÜBE

25 yıllık tecrübe ve bilgi birikimiyle, standartlara uygun, bina yapısına işlevine hizmet verecek şekilde asansörlerin yapılmasının sağlanması açısından sektörde sizlerle hep "zirveye".

25 yılı aşkın tecrübesiyle firmamızın amacı; müşterilerine, alanında uzman mühendis ve teknisyenlerimizle sağlam, güvenilir ve konforlu yolculukları sunmaktır.